Tři důvody proč ještě nejste bohatí

Zamýšleli jste se někdy, proč jste ještě nezbohatli? Máme pro vás tři možné důvody, proč by tomu tak mohlo být.

Být bohatý je trochu širší pojem, my se zaměříme jen na onu materiální stránku, ze které vyplývá držení dostatku finančních zdrojů a dobré majetkové poměry, ve kterých dvě tři auta, velký prostorný dům a dvě dovolené ročně nebude žádný problém.

Vysedávání před televizí

Díváte se rádi na Ordinaci v Růžové zahradě 2 nebo seriál Dr. House? Pokud ano, zbytečně se okrádáte o čas, který byste mohli strávit smysluplnější činností. Třeba čtením, sportováním, milováním či třeba jen tak relaxovat a chytat lelky.

Málo než více práce

Chodíte do zaměstnání a pracujete standardních osm hodin práce? Vaši kolegové nebo známí však mohou pracovat mnohem kratší dobu, avšak stihnou toho stejně anebo více. Na délce pracovní doby zase až tak moc nezáleží. Důležité je, co v ní všechno uděláte. Pokud polovinu pracovní doby strávíte civěním na youtube.com a postováním na Facebooku, je něco v nepořádku. Minimálně u vašeho zaměstnavatele, který by vám měl k těmto zabíječům času udělat přítrž v podobě jejich blokování.

Bezcílné bloumání životem

Máte v životě nějaký cíl? Pokud ano, blahopřejeme. Řada lidí ho totiž nemá a když už musí na tuto otázku odpovědět, složitě přemýšlí co by vlastně od života čekali. A poté řeknou nějakou nahodilou myšlenku nebo obecný závěr, jako být zdravý, šťastný a žít v dostatku.