Svět dostupného luxusu: Pera Parker, diáře ADK a sluchátka Koss

Lifestylově pojatý článek o tom, za co utratit volné peníze, aniž byste měli špatný pocit z snobismu.

Máte volné peníze a chcete je utratit, avšak tak, abyste z nich měly užitek dlouho? Nabízíme vám tři možnosti, jak si je užít a zároveň získat kvalitní a užitečnou věc, která váš život nezlepší, ale chytrým způsobem ho zpříjemní.

Peníze nemusíte jen hromadit, ale i užívat si jich. Jinými slovy je dobré, když jednou za čas uděláte větší nákup a dopřejete si něco, po čem toužíte v nitru srdce. Po vzoru lifestylových časopisů na křídovém papíře jsme připravili pomyslný nákupní seznam věcí, které byste měli mít. Přemýšleli jsme, jak moc luxusní věci budeme popisovat. V redakci jsme se shodli na sumě dvou tisíc, kterou považujeme za dostatečně reprezentativní. Líbí se nám Ema Destinová, jenž zdobí tuto bankovku.

Co koupíte za jednu Emu?

Za jednu Emu koupíte například dva plánovací systémy ADK, několik levnějších plních per Parker a třeba jedny lepší sluchátka Koss.

Pera Parker

Chcete-li na své obchodní partnery či kolegy udělat dojem, můžete si zakoupit pero Parker, které lze pořídit zhruba od tří stovek a více.

Plánovací systémy ADK

Jistě si říkáte, proč zrovna plánovací systémy a ne diáře. Rozdíl je ten, že plánovací systém nabízí více funkcí než jen diář s celoročním kalendářem. Plánovací systémy ADK jsou v tuzemsku pojem. Máte-li dobrou pracovní morálku a rádi si zapisujete a plánujete pracovní činnosti, budou pro vás systémy této značky jako dělané.

A perlička na závěr. Společnost vyrábějící systémy ADK vlastní Roman Sivák, který je akcionářem knižního nakladatelství Grada Publishing. Takže další dobrý důvod, proč si plánovací systémy ADK zakoupit. jeden z levnějších kousků – diář Asistent formátu A6 stojí 990 korun. Za model ADK President v kožených deskách zaplatíte něco přes pět tisíc korun.

Sluchátka Koss

O sluchátkách americké společnosti Koss jsme již psali. A protože je považujeme za kvalitní, píšeme o nich opět. Za běžná sluchadla od této firmy zaplatíte od jednoho tisíce korun a více. Lepší kousky vás vyjdou na dva až tři tisíce korun. Navíc se na sluchátka Koss vztahuje celoživotní záruka.