Tři nejoblíbenější milostné polohy

Milování je nejoblíbenější, nejstarší a nejrozšířenější mezilidskou aktivitou. Přinášíme tři nejběžnější sexuální polohy, které zcela jistě dobře znáte.

Tři polohy, které znáte a jenž patří do základního fondu lidského milování. Nejde o žádné akrobatické cviky, takže je mohou praktikovat i lidé se ztíženou hybností nebo třeba obezitou apod. Sex navíc patří mezi příjemné kondiční aktivity, při kterých dochází k protahování svalů.

Klasika ala misionářská poloha

Tradiční milostnou pozicí je misionářská poloha, při které žena leží na zádech a muž na ní. Výhodou je, že muž může průnik penisu regulovat.

Osedlejte svého koně

Muž leží na zádech, žena si na něho obkročmo sedne. Výhodou polohy na koníčka je pro ženy, že může sama korigovat intenzitu a hloubku průniku penisu do svého klínu. Drobnou nevýhodou je částečně ztížená rovnováha, zejména na měkčích podložkách.

Na pejska (a na kočičku)

Tato poloha je rovněž velice oblíbená. Žena je při ní na všech čtyřech a muž za ní. Pohled na záda a zadeček partnerky je pro řadu mužů velice přitažlivý. Muž může řídit svůj průnik do partnerky. Rovněž i „uchopení“ partnerky je v tomto případě dostatečně sexy. Slečnu či ženu lze držet za boky anebo za prsa.

Už víte, jakou polohu dnes vyzkoušíte? Pamatujte, že by měl být mezi vámi a partnerem (partnerkou) soulad. Nic nezkazíte klasikou. Obměny při milování jsou zapotřebí, prodlužují mužskou ejakulaci a zvyšují samotný prožitek pro ženy.