Buďte sexy: Krajkové prádlo doplňte o vysoké kozačky

Chcete být v očích vašeho miláčka sexy dračicí? Pokud ano, ke krajkovému prádlu si pořiďte vysoké kozačky nad kolena. Stanete se postelovou bohyní, na kterou se bude váš partner vždycky těšit.

Podle různých výzkumů, článků v médiích, ale také vlastního průzkumu si dovolujeme tvrdit, že krajkovým prádlem nic nezkazíte. Zvláště máte-li dobrou postavu bez viditelných fyzických nedostatků anebo přílišných nadbytků v podobě faldíků a kilíček navíc. Spodní prádlo doplňte o korzet a podvazky. Přidáte-li síťované punčochy, vytvoříte dokonalo iluzi luxusního privátu. O prodejné děvy s označením GFE* je mezi muži zájem.

Vypadat čas od času jako kurtizána je to, co muži chtějí. Nač by měli chodit do vykřičených domů, když jim pocit zakázané neřesti můžete občas dopřát i vy.

Kozačky nad kolena: Latex nebo kůže?

Pokud jde o volbu materiálu kozaček nad kolena je jedno, jestli si koupíte latexové kozačky anebo ty z kůže. Podobně jste na tom i s barvou kozaček. Tradičními barvami je černá, méně tradiční, ale o to více světáckými jsou červené kozačky.

Kozačky nad kolena existují v několika variacích. Jednou z nich jsou ty natahovací, které vám musí bezpodmínečně sednou. Jinou možností je pořídit kozačky se šněrováním. Sice vám bude chvíli trvat, než je zavážete. Důležitou součástí kozaček je i výše podpatku. Opět platí ustálená zvyklost, že dojem konkubíny vytvoříte s kozačkami s vysokým podpatkem, pokud možno jehlovým. Případně můžete vyzkoušet kozačky s vyšší platformou nebo na klínku, ale to už není to, co by přitahovalo každého muže.

Svůdná soupravička za tři tisíce

Spodní prádlo i s kozačkami a dalšími nezbytnými doplňky byste měli pořídit za zhruba tři tisíce korun. Čím lepší značka nebo kvalitnější materiál, tím roste i cena.

Poznámka: GFE = Girl friend expirience, tj. dívky s přístupem milenky/přítelkyně. V roce 2009 natočil režisér Steven Sodenberh stejnojmenný film o prostitutce v podání pornoherečky Sashy Grey.