Jak si vybrat správnou kabelku?

Plánujete koupi kabelky? Poradíme vám, jak na správnou volbu. Ještě před vlastním nákupem je klíčové uvědomit si, proč kabelku chcete, kam ji budete nosit a jakým chcete působit dojmem.

Kabelky se dělí do mnoha skupin. Začneme těmi největšími. Tím jsou kabelky nápadné a naopak nenápadné. Zatímco výrazná kabelka upoutá pozornost okolí, nenápadná působí decentně.

Kůže jako evergreen

Nechcete-li, aby vaše kabelka vyšla z módy, dopřejte si koženou kabelku. Kůže je totiž módní stálicí, která se jen tak neokouká. Navíc jde i o praktický materiál, který je při správném zacházení doslova nezničitelný. Dalším plusem pro kožené kabelky a kabely je to, že se hodí k téměř každému oblečení.

Typ postavy a kabelka

Dalším důležitým mezníkem je to, jakou máte postavu. Podle vaší figury byste měla nakupovat i kabelku. Platí, že oválné a čtvercové kabelky se hodí vysokým a štíhlým ženám. Naopak kabelky ve tvaru kužele nebo formátu A3 se dobře hodí pro menší lidi.

Kabelky 2012

Aktuální jarní a pomalu nastupující i letní a podzimní kolekce roku 2012 kabelek je natolik široká a rozmanitá, že si vybere opravdu každý či každá. Výběr kabelky možná bude komplikovanější pro ty ženy, které si dopředu dostatečně neujasní, co vlastně od kabelky očekávají a jakou jí doopravdy chtějí.