Fenomén: Americká sluchátka Koss s doživotní zárukou

Zakoupením sluchátek Koss získáváte doživotní záruku. Tuto informaci považujeme v dnešním prokonzumním světě za pádný argument, proč alespoň na pár minut uvažovat o „kossech“.

Společnost Koss byla založena v roce 1953 a od té se stala globálním fenoménem kvalitních sluchátek, které sice nepatří mezi nejlevnější, avšak to hudebním fajnšmejkrům a fanouškům kvalitního poslechu hudby nemusí nikterak vadit.

Úžasný zvuk, design a inovace

Sluchátka Koss splňují několik důležitých podmínek proto, aby se staly nedílnou součástí každého, komu záleží na kvalitě poslechu hudby. Se sluchátky je přitom hudební zážitek o dost jiný, než při poslechu muziky prostřednictvím reproduktorů.

Sluchátka Koss proto splňují tři důležitá kritéria, která je odlišuje od konkurence. Je to úžasný zvuk, neotřelý design a nepřetržitá technická inovace a snaha o zdokonalování již tak dokonalého výrobku.

Díky tomu se sluchátka jako jsou Porta Pro, Spark, Plug, The Plug nebo SB45 stala legendami. Společnost Koss tak vyrábí svá sluchátka pro hudební profesionály jako jsou DJ´s zvučných jmen, ale také pro náročné „amaterské“ uživatele, kteří nechtějí rušit okolí svým hudebním vkusem a zároveň si neničit uši nekvalitními sluchátkami.

Doživotní záruka sluchátek Koss

A teď přijde to nejdůležitější. Zapomeňte na dvouletou záruku, zapomeňte na důkazní řízení, které musí běžný spotřebitel vést při reklamaci, se sluchátkami Koss nic takového nebudete muset podstupovat. Stačí, kdy do autorizovaného servisu, který sídlí v Ostravě dodáte alespoň polovinu sluchátek Koss a reklamace tak bude považovaná za dostatečnou. A to i v případě, že poškození bude způsobeno vaší neodbornou manipulací či provozem.

Tři důvody proč mít sluchátka Koss

Váháte-li jestli opravdu zaplatit tisíc a více korun za sluchátka, které lze pořídit i za pětinu této částky, pomůžeme vám s argumentací proč zrovna vlastní sluchátka Koss. Tak za prvé. Koupí získáte opravdu kvalitní výrobek, který má navíc ve světě dlouholetou tradici. Za druhé si užijete opravdu kvalitní poslech hudby a konečně za třetí získáte doživotní záruku, která se vztahuje na všechny sluchátka Koss.